Reklama

Reklama

Tenis. Sam Querrey ukrywa się po ucieczce z kwarantanny

Amerykański tenisista uciekł do nieujawnionego miejsca po tym, jak otrzymał pozytywny wynik testu na koronawirusa. Sam Querrey zarządził brawurową akcję, wynajmując prywatny samolot i uciekając z Rosji razem z rodziną. Teraz mogą czekać go srogie konsekwencje.

Koronawirus wciąż nie daje za wygraną, zmuszając świat sportu do podporzadkowania się wymogom sanitarnym. Nie ma dnia bez pozytywnych wyników testów wśród sportowców.

Tym razem sprawa wykrycia w organizmie jednego z tenisistów wirusa przybrała zdecydowanie ostrzejszy wymiar. Sam Querrey został wycofany z Sankt Petersburg Open po testach. Pozytywny wynik testów otrzymali także jego żona oraz ośmiomiesięczny syn.

Według doniesień medialnych Sam Querrey miał dostać telefon od rosyjskich służb sanitarnych, które poinformowały go o potencjalnej wizycie lekarskiej oraz hospitalizacji w zależności od konkretnych objawów.

Reklama

Telefon okazał się motorem napędowym do brawurowej akcji zainicjowanej przez tenisistę. 33-latek natychmiast wynajął prywatny samolot i uciekł do tajemniczego miejsca razem ze swoją rodziną. Ucieczka miała być spowodowana obawą przed oddzieleniem od rodziny oraz ewentualnym pobytem w szpitalu.

Postępowanie zawodnika może wiązać się dla niego ze sporymi konsekwencjami. Mówi się nawet o 100 tysiącach dolarów grzywny lub nawet zawieszeniem.

AB

 

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama