Reklama

Reklama

Tenis. Randka z Eugenie Bouchard za 85 tysięcy dolarów

Aż 85 tysięcy dolarów zapłacił fan za randkę z kanadyjską gwiazdą tenisa Eugenie Bouchard. W ten sposób 26-letnia zawodniczka włączyła się w pomoc dla osób dotkniętych przez pandemię koronawirusa.

Bouchard wystawiła na licytację randkę w ramach akcji All-In Challenge. Uzyskane pieniądze trafią do fundacji, które pomagają osobom znajdującym się w trudnej sytuacji w związku z pandemią.

Licytacja rozpoczęła się od kwoty 2500 tysiąca dolarów. W sumie zostało złożonych 37 propozycji. Wszystkich przebił fan, który postanowił zapłacić 85 tysięcy dolarów.

"85 tysięcy?!?!? Jesteście niesamowici! Jestem bardzo wdzięczny i dumna z was wszystkich za dołączenie do tego projektu. Nie mogę się doczekać spotkania ze zwycięzcą!" - napisała Bouchard na Instagramie.

Reklama

Szczęśliwiec nie tylko spotka się z gwiazdą tenisa na kolacji. Pojedzie z Bouchard również na jeden z wybranych turniejów wielkoszlemowych: US Open, Roland Garros, Wimbledon lub Australian Open. Bilety lotnicze funduje zawodniczka. Podczas zawodów fan będzie siedział w miejscach przeznaczonych dla sztabu Kanadyjki i z bliska będzie miał okazję ją dopingować. Na dodatek otrzyma rakietę oraz buty z autografem słynnej Kanadyjki.

Trzy lata temu Bouchard założyła się z kibicem o to, która drużyna wygra Super Bowl. Stawką była kolacja z tenisistką. Bouchard zakład przegrała.

RK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne