Reklama

Reklama

Tenis. Novak Djoković zapłacił krocie za wynajem jachtu w Zadarze

​Około 380 tysięcy kun (ponad 220 tys. złotych) kosztuje w szczycie sezonu tygodniowy wynajem luksusowego jachtu w Zadarze. Na takim statku kilka dni spędzi Novak Djoković. Słynny serbski tenisista zagra w tym chorwackim mieście w turnieju cyklu Adria Tour, którego jest pomysłodawcą.

Pierwsze pokazowe zawody (wyniki nie są zaliczane do oficjalnego bilansu) odbyły się w Belgradzie, a Djoković odpadł w fazie grupowej. W finale Austriak Dominic Thiem pokonał innego z reprezentantów gospodarzy Filipa Krajinovica 4:3 (7-2), 2:4, 4:2. Kolejnym “przystankiem" dla zawodników będzie Zadar.

Djoković przyleciał samolotem do Chorwacji, a towarzyszy mu najbliższa rodzina - żona Jelena oraz dwuletnia córka i pięcioletni syn. Lider światowego ranking przyznał, że często spędza urlop na tamtejszym wybrzeżu Adriatyku, ale dotąd nie był w Zadarze. Na lotnisku powitała go prezeska chorwackiego związku tenisowego Nikolina Babić.

Reklama

Znakomity tenisista i jego rodzina zamieszkali na ekskluzywnym jachcie w zadarskiej marinie. Są z nimi niemiecki zawodnik Aleksander Zverev z partnerką. Fotoreporterzy nie odstępują Djokovicia nawet na krok. Serb ma do dyspozycji m.in. cztery pięknie umeblowane pokoje, jacuzzi, taras słoneczny i wiele innych udogodnień. Jak podkreślają chorwackie media, Djoković wynajął też apartament w pięciogwiazdkowym hotelu w miejscowości Punta Skala.

Zawody w Zadarze odbędą się w dniach 19-21 czerwca. Na liście startowej, oprócz Djokovicia i Zvereva, są m.in. Chorwaci Marin Czilić i Borna Ćorić oraz Austriak Dominik Thiem i Bułgar Grigor Dymitrow.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL