Reklama

Reklama

Tenis. Magda Linette trenowała z triumfatorką Australian Open Sofią Kenin

​Magda Linette okres przerwy w rywalizacji spowodowanej pandemią spędza w USA, gdzie ma okazję trenować z tenisistkami ze ścisłej światowej czołówki. Ostatnio ćwiczyła z triumfatorką tegorocznej edycji wielkoszlemowego Australian Open Amerykanką Sofią Kenin.

Zajmująca 36. miejsce w rankingu WTA Linette zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcie z treningu z będącą czwartą rakietą świata Kenin.

Reklama

"Ostatni czas dla nas wszystkich jest bardzo trudny. Strach, lęk o nas, o naszych bliskich, izolacja, kwarantanna. To są zupełnie nowe dotąd nieznane nam sytuacje, emocje... Wierzę jednak, że po każdej burzy wychodzi słońce i wszyscy wyciągniemy wnioski i staniemy się silniejsi, pewniejsi siebie. (...) Nigdy więcej nie będę już tak pewna tego, że mogę pójść na trening bez obaw lub stresu przed zachorowaniem. Bardzo motywuje mnie powrót na kort i ogromnie cieszę się na spotkanie z innymi zawodnikami" - podkreśliła w opisie do zdjęcia 28-letnia Polka.

W USA trenuje także m.in. Hubert Hurkacz.

Międzynarodowa rywalizacja tenisowa została wstrzymana z powodu pandemii na początku marca. Jej wznowienie jest systematycznie odsuwane w czasie. Zgodnie z ostatnim komunikatem nie ruszy ona co najmniej do 3 sierpnia.

Dowiedz się więcej na temat: Magda Linette | Sofia Kenin

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje