Reklama

Reklama

Tenis. Łukasz Kubot w parze z Wesleyem Koolhofem

Tego nikt się nie spodziewał! Tenisista Łukasz Kubot od przyszłego sezonu nie będzie występował w parze z Brazylijczykiem Marcelo Melo. Najbardziej utytułowany polski deblista zagra z innym partnerem.

Zaskakująca informacja dotarła do nas z Wielkiej Brytanii, gdzie odbywa się turniej ATP Finals w Londynie. Kubot postanowił zakończyć długoletnią grę w duecie z Melo. W ostatnim wspólnym meczu tenisiści mierzą się z parą Nikola Mektić/Wesley Koolhof. Ten drugi od sezonu 2021 będzie partnerem Polaka. Z kolei Brazylijczyk od nowego roku zagra z Holendrem Jeanem Julienem Rojerem.

Kubot z Melo zdobyli w sumie piętnaście tytułów deblowych. Największym sukcesem tej pary było zwycięstwo w Wimbledonie w 2017 roku. Rok później duet doszedł do finału US Open.

Reklama

PN

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama