Reklama

Reklama

Tenis. Hubert Hurkacz, Iga Świątek i Magda Linette w poniedziałek grają w Rzymie

W poniedziałek rozpoczyna się turniej w Rzymie. Już pierwszego dnia na kortach ziemnych zobaczymy Huberta Hurkacza, Igę Świątek i Magdę Linette.

Turniej w Rzymie jest ostatnim sprawdzianem przed Rolandem Garrosem. Wielkoszlemowa rywalizacja w Paryżu startuje 30 maja.

We Włoszech zaprezentuje się czwórka reprezentantów Polski. Wśród kobiet zagrają Iga Świątek i Magda Linette. Z kolei wśród mężczyzn zaprezentują się Hubert Hurkacz i Kamil Majchrzak.

Linette, Świątek i Hurkacz zagrają w poniedziałek

Linette, Świątek i Hurkacz rozpoczną rywalizację już w poniedziałek. Jako pierwsza zaprezentuje się Poznanianka. Linette zagra z byłą wiceliderką światowego rankingu Petrą Kvitovą. Będzie to drugi mecz zaplanowany na korcie centralnym. Polka powinna się pojawić ok. 12.

Świątek i Hurkacz zagrają na Grand Stand Arena. Mecz Polki z Alison Riske jest awizowany jako trzeci na tym korcie. Może się więc rozpocząć ok. 14.

Hurkacz na korcie pojawi się dopiero wieczorem, ok. 18. Jego mecz z Lorenzo Musettim zaplanowany jest jako ostatni na Grand Stand Arena.

MP

Tego jeszcze nie widziałeś! Sprawdź nowy Serwis Sportowy Interii! Wejdź na sport.interia.pl!

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje