Reklama

Reklama

Tenis. Agnieszka Radwańska jest w ciąży. Była zawodniczka dziękuje za liczne gratulacje

W piątek Agnieszka Radwańska ogłosiła światu radosną wiadomość - spodziewa się dziecka. Wielu kibiców i ludzi ze świata sportu spieszyło z gratulacjami dla przyszłej mamy, a była tenisistka postanowiła podziękować za wszystkie ciepłe słowa.

"Isia" poinformowała swoich fanów o tym, że będzie mamą, zamieszczając na Instagramie zdjęcie dziecięcych bucików.

- Przyszedł czas na nowy etap w życiu - napisała, dodając hasztagi: "szczęśliwa", "rodzinasiepowieksza", "będęmamą".

Pod wpisem Radwańskiej pojawiło się mnóstwo komentarzy z gratulacjami dla niej i jej męża Dawida Celta. Wyrazy serdeczności przesłali parze między innymi: Marcin Gortat, Jakub Błaszczykowski czy tenisistka Paula Kania.

Reklama

Radwańska nie została obojętna na liczne gratulacje i postanowiła podziękować sportowcom oraz swoim fanom za miłe słowa.

- Bardzo dziękuję za wszystkie otrzymane od was gratulacje i wiadomości - napisała "Isia", wyrażając swoją radość.

TB

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL