Reklama

Reklama

Tenis. Agnieszka Radwańska: Hubert Hurkacz lepiej poradził sobie z emocjami

Hubert Hurkacz w niedzielę odniósł życiowy sukces, wygrywając turniej ATP 1000 w Miami. Występ naszego rodaka oceniła Agnieszka Radwańska, która w rozmowie z serwisem "Sport.pl" wskazała na mocną psychikę 24-latka.

Reklama

Polak zaprezentował się w Stanach Zjednoczonych kapitalnie, przynosząc nam największy sukces w historii męskiego tenisa. Dzięki triumfowi awansował w rankingu ATP na 16. pozycję. W meczu finałowym przeciwko Jannikowi Sinnerowi nie był faworytem, lecz po raz kolejny już w trakcie imprezy pokazał, że stać go na wiele.

Reklama

Według Radwańskiej w meczu z Włochem Hurkacz pokazał nie tylko wysokie umiejętności, ale i bardzo mocną psychikę. - Lepiej poradził sobie z emocjami, miał mniejsze wahania w grze - oceniła nasza mistrzyni w rozmowie z serwisem "Sport.pl". Jak oceniła, było to istotną przewagą w walce z młodszym rywalem, który mimo znakomitych umiejętności nie zawsze potrafił utrzymać nerwy na wodzy.

Zdaniem byłej zawodniczki, świetnie funkcjonowała też defensywa 24-latka, który umiejętnie neutralizował atuty swojego przeciwnika.

Hurkacz do rywalizacji wróci już 11 kwietnia. Przystąpi do walki w turnieju ATP 1000 w Monte Carlo.

TCReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje