Reklama

Reklama

Tamara Korpatsch zakażona COVID-19. Dopiero co spotkała się z Nadalem

Tamara Korpatsch poinformowała właśnie o zakażeniu koronawirusem. Przekazała, że przez wzgląd na chorobę była zmuszona wycofać się z turnieju WTA w Contrexeville. Dodała, że COVID-19 przechodzi z przykrymi objawami. Zaniepokojenie fanów wywołały nie tylko jej kłopoty zdrowotne, ale również fakt, że całkiem niedawno tenisistka spotkała się z Rafaelem Nadalem, wciąż liczącym się w grze o zwycięstwo na Wimbledonie.

Kilka dni temu Tamara Korpatsch wywołała spore kontrowersje, gdy publicznie zaatakowała rewelację Wimbledonu, Harmony Tan. Obie panie miały zagrać razem w deblu, lecz francuska tenisistka w ostatniej chwili wycofała się z tego pomysłu. Wyjaśniła, że - po niespodziewanej wygranej nad Sereną Williams - wolałaby jednak skupić się na singlu.

Reklama

To nie spodobało się Niemce, która odpadła w pierwszej rundzie singla i miała nadzieję, że w parze z Tan będzie mogła choć jeszcze jeden raz zaprezentować się na kortach turnieju w Londynie. "Jestem bardzo smutna, rozczarowana, ale i wściekła, że nie mogę zagrać swojego pierwszego turnieju wielkoszlemowego w deblu. To jest bardzo nie w porządku wobec mnie, nie zasłużyła na to" - zakomunikowała. I nie szczędziła uszczypliwości pod adresem Harmony. "To nie ja ją prosiłam, to ona prosiła mnie. Jeśli czujesz się wykończona po trzygodzinnym meczu dzień wcześniej, nie nadajesz się do profesjonalnego tenisa" - dodała.

Tymczasem wygląda na to, że decyzja Tan była słuszna. Tenisitka, po zwycięstwie nad Katie Boulter, zameldowała się właśnie w czwartej rundzie Wimbledonu. Na przeciwległym biegunie jest Tamara Korpatsch, która nie tylko jest poza burtą turnieju, ale właśnie poinformowała o problemach zdrowotnych.

Niesamowite zagranie Harmony Tan w meczu z Katie Boulter. Kibice zachwyceni

Tamara Kortpatsch zakażona koronawirusem. Dzień wcześniej do sieci trafiło jej zdjęcie z Rafaelem Nadalem

W najnowszym wpisie w mediach społecznościowych Korpatsch ogłosiła, że stwierdzono u niej zakażenie COVID-19. "Złe wieści. Niestety, musiałam wycofać się z mojego kolejnego turnieju w Contrexeville WTA 125" - rozpoczęła komunikat tenisistka. Później rozwinęła temat.

Jednak zaniepokojenie kibiców wywołały nie tylko kłopoty zdrowotne Tamary, ale również fakt, że bardzo niedawno miała ona bezpośredni kontakt z Johnem Isnerem oraz z legendą tenisa, Rafaelem Nadalem. Dzień przed ogłoszeniem przykrej wiadomości do sieci trafiły ich wspólne zdjęcia. Hiszpan wciąż pozostaje w grze na Wimbledonie, lecz jego fani obawiają się, że krótkie spotkanie z Niemką może przysporzyć mu niespodziewanych problemów.

Podczas Wimbledonu padł rekord wszech czasów

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w internecie?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

To zachwyci Igę Świątek! "Pisałem do niej kilka razy"

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL