Reklama

Reklama

Świątek - Tomljanović. O której mecz WTA w Toronto? Transmisja tv i stream online

Iga Świątek zagra w środę 10 sierpnia w II rundzie turnieju WTA 1000 w Toronto. Polka zmierzy się z urodzoną w Chorwacji, ale mającą australijski paszport Ajlą Tomljanović. Sprawdź, o której godzinie początek meczu Świątek - Tomljanović. Zobacz, gdzie oglądać transmisję w tv i online live stream. Tekstowa relacja "na żywo" i wynik meczu Iga Świątek - Ajla Tomljanović na sport.interia.pl.

Iga Świątek (1. WTA) w drugiej rundzie singla WTA w Toronto zmierzy się z kwalifikantką Ajla Tomljanović (72. WTA). Obie tenisistki zagrają ze sobą po raz drugi, choć przy okazji premierowego spotkania rywalka Świątek skreczowała już w pierwszym secie. Transmisja meczu Iga Świątek - Ajla Tomljanović w telewizji na kanale Canal+Sport oraz w Internecie na Canal+online.

Iga Świątek - Ajla Tomljanović. O której godzinie początek meczu II rundy WTA w Toronto?

Spotkanie Iga Świątek - Ajla Tomljanović w ramach II rundy turnieju WTA w Toronto odbędzie się w środę 10 sierpnia. O której godzinie zagra dzisiaj Iga? Mecz Świątek z Tomljanović rozpocznie się o godzinie 19.00 czasu polskiego. To świetna wiadomość dla polskich fanów, bowiem będzie to pierwszy tego dnia mecz na korcie centralnym i nie trzeba będzie zarywać nocy, by obejrzeć spotkanie liderki światowego rankingu. 

Reklama

Świątek - Tomljanović. Gdzie oglądać WTA w Toronto w tv? (transmisja)

Iga Świątek dopiero rozpoczyna rywalizację w Ameryce Północnej. Raszynianka w singlu przystępuje do gry od drugiej rundy, gdyż w pierwszej z racji rankingu miała "wolny los". Świątek nie zdecydowała się na grę w grze podwójnej w turnieju WTA w Toronto. Rywalką Igi Świątek będzie Ajla Tomljanović, która do drabinki dostała się za sprawą udanych dwustopniowych kwalifikacji, w których pokonała Kimberly Birrell (344. WTA) i Harriet Dart (86. WTA). W I rundzie WTA w Toronto Tomljanović sprawiła niespodziankę i wyeliminowała Rosjankę Weronikę Kudiermietową (18. WTA). Spotkanie trwało blisko dwie i pół godziny, a najbliższa rywalka Igi wygrała ostatecznie 6:4, 2:6, 7:6. 

Świątek spotkała się z Tomljanović przed trzema laty... także w Toronto. Wówczas 18-letnia Iga prowadziła z osiem lat starszą rywalką 4:1. Tomljanović wycofała się wówczas z rywalizacji z powodu problemów z barkiem i plecamiTransmisja meczu Świątek - Tomljanović w telewizji na kanale Canal+Sport oraz w Internecie na Canal+online.

Zobacz też: Kulisy wielkiego biznesu Igi Świątek. Tak zarabia ogromne pieniądze

WTA Toronto: Świątek - Tomljanović. Transmisja online live stream. Gdzie obejrzeć?

Transmisja starcia Świątek - Tomljanović online live stream na Canal+online. Spotkanie Świątek - Tomljanović można śledzić także na urządzeniach mobilnych. Relacja i wynik meczu Iga Świątek - Ajla Tomljanović na sport.interia.pl.

Kiedy i o której godzinie początek meczu Iga Świątek - Ajla Tomljanović w drugiej rundzie ATP w Toronto? Środa 10 sierpnia, godzina 19.00. Transmisja TV Świątek - Tomljanović: Canal+Sport. Gdzie obejrzeć spotkanie Świątek online live stream? Canal+online. Relacja i wynik: sport.interia.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL