Reklama

Reklama

Stefanos Tsitsipas skrytykował Novaka Djokovicia

Stefanos Tsitsipas oskarżył Novaka Djokovicia o narażanie turnieju Australian Open na niepotrzebne ryzyko. Grecki tenisista dołączył do chóru głosów krytykujących Serba.

Novak Djoković przyznał, że w jego formularzach imigracyjnych podano nieprawidłowe informacje, lecz przypisał je błędowi ludzkiemu.

- Gra według własnych zasad - mówi na temat Serba Tsitsipas, cytowany przez Eurosport.

Czytaj także - Novak Djoković nie budzi zaufania w Australijczykach

Novak Djoković pod ostrzałem

Przypomnijmy, że Djoković otrzymał zgodę medyków, by zagrać w Australian Open mimo braku szczepienia, lecz później w jego formularzu wykryto nieprawdziwe informacje. Władze Australii rozważają cofnięcie wizy 20-krotnemu zwycięzcy turniejów wielkoszlemowych, zwłaszcza mając na uwadze, że w grudniu złamał zasady dotyczące izolacji po otrzymaniu pozytywnego rezultatu testu.

Reklama

- Nikt inny nie pomyślałby: Mogę przyjechać do Australii i nie muszę postępować według ustalonych protokołów medycznych - twierdzi Tsitsipas.

- Novak działa w inny sposób. Ryzykowanie turnieju wielkoszlemowego - niewielu tenisistów by się na to odważyło - dodał Grek.

Na razie wciąż nie wiadomo, czy Djoković zostanie dopuszczony do turnieju Australian Open. Mimo tego Serb został uwzględniony w losowaniu, trafiając na Miomira Kecmanovicia.

Zobacz też - Novak Djoković okłamał wszystkich?

WG

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy