Reklama

Reklama

Serena Williams trenuje w siódmym miesiącu ciąży

Była liderka światowego rankingu oraz triumfatorka tegorocznego Australian Open, Serena Williams trenuje w siódmym miesiącu ciąży! Amerykanka pochwaliła się filmem na swoim profilu na Instagramie.

Filmik, którym pochwaliła się 36-latka wywołał poruszenie wśród internautów. Większość z nich chwaliła jednak Amerykankę za jej podejście do sportu oraz gratulowało jej zaangażowania w trening. Nie brakowało także żartów, iż potomek Sereny Williams już pobiera pierwsze nauki tenisa.

Była liderka światowego rankingu oraz triumfatorka tegorocznego Australian Open jest w siódmym miesiącu ciąży. O błogosławionym stanie oficjalnie poinformowała w kwietniu, ale wcześniej, już w ciąży, wygrała zmagania w wielkoszlemowym turnieju na kortach w Melbourne.

Reklama

Amerykanka nie po raz pierwszy dowodzi, że nie traktuje ciąży jak choroby. W maju pojawiła się w Paryżu, gdzie kibicowała siostrze Venus podczas zmagań w wielkoszlemowym turnieju Rolanda Garrosa.

Dziecko Sereny Williams przyjdzie na świat pod koniec sierpnia lub na początku września. Ojcem potomka sportsmenki jest jej narzeczony, Alexis Ohanian. 35-latka to 23-krotna triumfatorka wielkoszlemowych turniejów.

KK

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama