Reklama

Reklama

Serena Williams nie zagra w Dausze z powodu kontuzji

Liderka światowego rankingu tenisistek Serena Williams wycofała się z turnieju WTA w Dausze z powodu kontuzji pleców. Impreza z pulą nagród 2,44 mln dolarów rozpoczyna się w Katarze w poniedziałek.

Informację o rezygnacji Amerykanki organizatorzy podali przez Twittera.

W połowie stycznia Williams nieoczekiwanie odpadła w 1/8 finału wielkoszlemowego turnieju Australian Open. Już wówczas sygnalizowała problemy z plecami, ale zapewniała, że to nie jest poważna kontuzja.

W Dausze ma zagrać Agnieszka Radwańska, która obecnie wraz z reprezentacją Polski znajduje się w Szwecji, gdzie od soboty będzie walczyć w pierwszej rundzie Grupy Światowej II Fed Cup.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama