Reklama

Reklama

Rusłan Malinowski błyskawicznie reaguje na gest Hurkacza. "Brak słów"

Ukraiński piłkarz zwrócił się do polskiego tenisisty Huberta Hurkacza po tym, jak ten opublikował na Twitterze deklarację dotyczącą nietypowej formy pomocy Ukraińcom, powiązanej bezpośrednio z występem Polaka na Wimbledonie.

Rusłan Malinowski, pomocnik Atalanty Bergamo, nie ukrywa, że poruszył go gest polskiego tenisisty Huberta Hurkacza. Polak zadeklarował, że za każdego asa zaserwowanego podczas rozpoczynającego się wkrótce Wimbledonu wpłaci 100 euro na pomoc dla obywateli Ukrainy. Pisaliśmy o tym tutaj: Hubert Hurkacz chce pomóc Ukrainie.  "Mam nadzieję, że będzie ich mnóstwo" - podkreślił "Hubi". 

W przeszłości inni tenisiści decydowali się na podobne akcje przy okazji np. pomocy ofiarom pożarów - tak działał m.in. Novak Djoković. 

Reklama

Rusłan Malinowski od razu zagreagował na gest Huberta Hurkacza

Malinowski od razu zwrócił się do polskiego tenisisty za pośrednictwem Twittera. "Hubert Hurkacz, aż brak słów. Dziękuję!" - napisał 29-latek w języku angielskim. 

Wcześniej także siostry Radwańskie deklarowały udział w akcji pomocowej dla Ukrainy. Zarówno Agnieszka, jak i Urszula zdecydowały się pomóc rodzinie z Mariupola. 

Zobacz najlepsze zagrania i skróty meczów z Wimbledonu!

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza, oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL