Reklama

Reklama

Roland Garros. Kolejny zwrot akcji w sprawie udziału Djokovicia

Novak Djoković jednak dostanie szansę występu w tegorocznym Roland Garros, mimo braku szczepienia przeciw COVID-19? Tak informują włoskie i hiszpańskie media.

Według informacji "La Gazzetta dello Sport" oraz hiszpańskiego dziennika "As", Novak Djoković może jednak dostać szansę wystąpienia w turnieju na kortach Rolanda Garrosa w tym roku.

Roland Garros. Kolejny zwrot akcji dla Novaka Djokovicia

Po tym, jak serbski tenisista został zmuszony do opuszczenia Australii i stracił szansę występu na tegorocznym Australian Open, zaczęto się zastanawiać, czy podobny scenariusz czeka go również w przypadku Rolanda Garrosa i innych wielkoszlemowych turniejów. Sytuacja we Francji w tym temacie jest dynamiczna, a informacje dochodzące ze światowych mediów - często sprzeczne. Jeszcze niedawno opinia francuskiej minister sportu sugerowała, że Novak Djoković powinien raczej liczyć się z brakiem możliwości udziału w tegorocznym French Open.  

Reklama

Jednak włoskie i hiszpańskie media donoszą, że znów nastąpił zwrot akcji. Według nowych przepisów, dostęp do obiektów sportowych będą miały we Francji nie tylko osoby zaszczepione, ale też te, które udokumentują, że w okresie do sześciu miesięcy wcześniej przechodziły zakażenie koronawirusem. A w takiej sytuacji - według oficjalnych doniesień - znajduje się właśnie Djoković. 

Na ostateczne rozstrzygnięcia w tej kwestii na pewno trzeba jednak jeszcze poczekać, bo w każdej chwili mogą nastąpić kolejne korekty reguł i obostrzeń. 

Czytaj także: Na Australian Open skonfiskowano koszulki i baner

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy