Reklama

Reklama

Rodzinna tragedia w czasie oglądania finału Australian Open

Izraelski sąd oskarżył w czwartek mieszkańca Tel Awiwu o zabicie swojej żony, która... uniemożliwiła mu spokojne oglądanie 31 stycznia finału wielkoszlemowego turnieju tenisowego Australian Open pomiędzy Serbem Novakiem Djokoviciem i Szkotem Andym Murrayem.

Jak wynika z aktu oskarżenia, starszy mężczyzna chciał, aby żona była cicho w trakcie oglądania przez niego w telewizji pojedynku tenisistów. Kobieta nie przestawała jednak mówić - jej małżonek poszedł do kuchni, wrócił z deską do krojenia, zbliżył się do siedzącej w salonie na kanapie żony i uderzył ją w głowę.

Zaatakowana kobieta jeszcze żyła. "Zdeterminowany, by ją zabić, wrócił do kuchni, wziął młotek i mimo okrzyków żony uderzył ją kilka razy" - dodano w dokumencie.

Sąsiedzi i przechodnie, słysząc krzyki, wpadli do mieszkania, a następnie wezwali policję.

Reklama

Kobieta zmarła w wyniku obrażeń 3 lutego w szpitalu. Nie podano wieku ofiary. Para była małżeństwem od 1955 roku.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy