Reklama

Reklama

Rafael Nadal wycofa się z Wimbledonu? Głośno o jego problemach zdrowotnych

Rafael Nadal awansował do półfinału Wimbledonu, lecz nie wiadomo, czy stanie do pojedynku z Nickiem Kyrgiosem. Wszystko przez problemy zdrowotne. Już podczas meczu z Taylorem Fritzem widać było, że Hiszpanowi coś dolega. Później okazało się, że ma kłopoty z brzuchem. Czeka na wyniki badań, które mają dać odpowiedź na pytanie o dalsze losy na turnieju w Londynie.

Rafeal Nadal wygrał z Taylorem Fritzem i awansował do następnej rundy Wimbledonu. Czterogodzinny, zacięty pojedynek okupiony był sporym wysiłkiem. Zwłaszcza ze strony Hiszpana, który musiał mierzyć się nie tylko z rywalem, ale i z problemami zdrowotnymi. Raz po raz na jego twarzy odmalowywał się grymas bólu. Doszło do tego, że przejęty tym widokiem ojciec tenisisty próbował gestem nakłonić go do poddania meczu. Nie tylko on był zdania, że Nadal powinien zrezygnować.

Reklama

Co konkretnie dolega wielokrotnemu zwycięzcy Wielkich Szlemów? Okazuje się, że od niedawna ma kłopoty z mięśniami brzucha. Z tego względu jego wimbledonowy półfinałowy mecz przeciwko Nickowi Kyrgiosowi stanął pod znakiem zapytania.

Rafael Nadal zaskoczył po morderczym meczu! Kibice wybuchnęli śmiechem

Rafael Nadal przyznał, że ma problemy ze zdrowiem. Konieczne badania

Sam Nadal, mimo najszczerszych chęci, wcale nie jest pewien, że będzie mógł wyjść na kort i powalczyć z Australijczykiem. Przyznał, że jest zaniepokojony swoim stanem zdrowia. "Te problemy z brzuchem dolegają mi od kilku dni. Teraz doszło do znacznego wzrostu bólu i ograniczeń. Przejdę badania, ale trudno mi na ten moment powiedzieć, czy zagram w piątek z Kyrgiosem" - wyznał na spotkaniu z dziennikarzami.

Jeśli hiszpański sportowiec wycofałby się z dalszego udziału w turnieju, oznaczałoby to bezpośredni awans Kyrgiosa do finału rozgrywek.

Problemy w żeńskim tenisie. "Iga nie może zniknąć"

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w internecie?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL