Reklama

Reklama

Rafael Nadal jednak wystąpi w Indian Wells i Miami

Hiszpański tenisista Rafael Nadal zdementował informacje prasowe na temat swojej rzekomej absencji w dwóch marcowych turniejach rangi ATP Masters 1000, które odbędą się na twardych kortach w Indian Wells i Miami.

"Mam zamiar pojechać do Indian Wells, to mój priorytet. Jeśli nie będę czuł się dobrze, wtedy trzeba będzie podjąć decyzję. Media nie mogą tego wiedzieć lepiej ode mnie" - powiedział Hiszpan, który uczestniczy w turnieju w meksykańskim Acapulco.

W lutym 26-letni Hiszpan wrócił na korty po siedmiomiesięcznej, przerwie spowodowanej problemami z lewym kolanem. Cierpi na syndrom Hoffa, polegający na obrzęku tkanki tłuszczowej w okolicach ścięgien rzepki.

Według dziennikarzy Nadal nie chciał ryzykować gry na betonowej nawierzchni w Indian Wells i Miami, która mocno obciąża nogi.

Reklama

Powrót na korty piątego obecnie tenisisty świata jest na razie udany. Hiszpan był finalistą imprezy w chilijskim kurorcie Vina del Mar i wygrał turniej w Sao Paulo. W Acapulco, gdzie jest rozstawiony z numerem 2, pokonał we wtorek w pierwszej rundzie Argentyńczyka Diego Schwartzmana 6:2, 6:2.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy