Reklama

Reklama

Radwańska z drugim zwycięstwem na Wimbledonie. Polka znów na szczycie!

Agnieszka Radwańska i Jelena Janković pokonały australijski duet Casey Dellacqua i Alicia Molik 6:2, 6:2 w turnieju legend na Wimbledonie. To już drugie zwycięstwo Polki i Serbki w grupie B.

Tylko dwa gemy udało się ugrać Dellacqua i Molik w pierwszym wyjątkowo szybkim secie. Radwańska i Janković przełamały rywalki już w drugim podejściu i prowadziły 3:1, od tej pory w pełni kontrolowały już przebieg wydarzeń na korcie i set zgarnęły na swoją korzyść 6:2.

Problemy polsko-serbski duet zaczął mieć w drugim secie, w którym po drobnych niedociągnięciach jednej i drugiej tenisistki, Australijki przejęły inicjatywę i przeważały 2:0. 

Czytaj także: Rafael Nadal wycofa się z Wimbledonu? Głośno o jego problemach zdrowotnych

Reklama

Nie trwało to długo, między innymi po dobrym okresie gry Radwańskiej pod siatką i na serwisie, Serbka i Polka wygrały sześć gemów z rzędu. Seta zapisały na swoje konto 6:3, a mecz 6:2, 6:2.

Agnieszka Radwańska ma szansę na triumf w turnieju legend na Wimbledonie

Na koncie Radwańskiej i Janković znajdują się już dwa zwycięstwa, a do rozegrania pozostały w grupie B dwa mecze. W turnieju legend duety grają w dwóch grupach po cztery pary w każdej. Dwa pierwsze miejsca zagrają ze sobą w finale.

Radawńska i Janković - Dellacqua i Molik 6:2, 6:2

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL