Reklama

Reklama

Puchar Davisa: Tomas Berdych nie zagra w reprezentacji Czech

Obrońcy tytułu Czesi muszą poradzić sobie w Pucharze Davisa bez Tomasa Berdycha. Szósty tenisista światowego rankingu nie weźmie udziału w ćwierćfinałowym meczu Grupy Światowej z Japonią. Powodu nie podał.

Berdych ostatnio jest w znakomitej formie. W sobotę przegrał wprawdzie w finale turnieju ATP w Dubaju z Rogerem Federerem, ale i tak może uznać to za sukces.

W niedzielę kapitan czeskiej ekipy Jaroslav Navratil poinformował, że w kwietniu w rywalizacji przeciwko Japonii, Berdych nie wystąpi i prawdopodobnie w tym roku już reprezentacji nie pomoże.

Z wypowiedzi tenisisty można wywnioskować, że występy w Pucharze Davisa kosztują go zbyt dużo energii.

"Nie ma tutaj miejsca na spekulacje. Tomas nie chce grać, więc nie zostanie powołany. Co stanie się w przyszłości, nie wiadomo. Teraz musimy sami poradzić sobie w Tokio" - skomentował Navratil.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy