Reklama

Reklama

Puchar Davisa: składy Polski i Ukrainy na mecz w Szczecinie

Kapitanowie Polski i Ukrainy podali dzisiaj składy drużyn na mecz II rundy Grupy I strefy euro-afrykańskiej Pucharu Davisa. Spotkanie odbędzie się w Szczecinie w dniach 17-19 lipca.

Radosław Szymanik wybrał następujących czterech tenisistów, którzy będę reprezentować nasze barwy: Jerzego Janowicza, Kamila Majchrzaka, Łukasza Kubota i Marcina Matkowskiego.

Z kolei kapitan Ukraińców Michaił Filima w swoim składzie będzie miał m.in. Serhija Stachowskiego (49. w rankingu ATP) i Ołeksandra Dołgopołowa (70.).

Zwycięzca tego pojedynku zagra we wrześniu w barażu o awans do Grupy Światowej, natomiast pokonany albo zakończy udział w tegorocznych rozgrywkach (Polska), albo będzie musiał bronić się przed spadkiem do Grupy II (Ukraina).

Reklama

Polska: Jerzy Janowicz, Kamil Majchrzak, Łukasz Kubot i Marcin Matkowski - kapitan Radosław Szymanik

Ukraina: Serhij Stachowski, Ołeksandr Dołgopołow, Denys Mołczanow i Władyslaw Manafow - kapitan Michaił Filima

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy