Reklama

Reklama

Popisowe zagranie Magdy Linette! Publika oniemiała

Magda Linette w meczu drugiej rundy Roland Garros mierzy się z Włoszką, Martiną Trevisan. Polka, uskrzydlona odprawieniem w pierwszej rundzie Ons Jabeur popisuje się na korcie wielką swobodą. Jedno z jej zagrań w pierwszym secie spotkało się z wielkim uznaniem widowni.

30-letnia Linette w spotkaniu z Jabeur, czołową zawodniczką świata skazywana była na pożarcie. Grała jednak kapitalnie i zasłużenie zwyciężyła po trzysetowym boju, wyrzucając Tunezyjkę za burtę. Jej kolejną przeciwniczką jest Trevisan, notowana, podobnie jak nasza reprezentantka w szóstej dziesiątce rankingu WTA.

Popisowe zagranie Linette. Aplauz widowni

W piątym gemie spotkania z Włoszką Polka popisała się genialnym zagraniem, które wzbudziło wielkie uznanie widowni. Zagrała idealny wręcz skrót, na który przeciwniczka nie mogła znaleźć odpowiedzi. Z trybun rozległo się głośne "brawo, Magda!", okraszone po chwili gromkimi brawami.

Reklama

Spotkanie Linette - Trevisan trwa. Relacja "na żywo" w Interii.

Obok zawodniczki z Poznania w turnieju singlowym wciąż rywalizuje tylko jedna Polka - liderka rankingu, Iga Świątek. Swój mecz drugiej rundy rozegra ona w czwartek.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL