Reklama

Reklama

Polskie tenisistki były obrażane i wyzywane w Izraelu

Dwa dni temu informowaliśmy, że polskie tenisistki na konferencji po wygranym 2-1 meczu Pucharu Federacji w Izraelu pojawiły się obrażone, a na pytania zdawkowo odpowiadała tylko Agnieszka Radwańska. Portal niezalezna.pl informuje, że przyczyną tego było skandaliczne zachowanie kibiców, którzy obrażali naszą drużynę.

Agnieszka i Urszula Radwańskie podczas deblowego meczu z zawodniczkami z Izraela miały być wyzywane przez izraelskich kibiców.

Jak twierdzi niezalezna.pl, pod adresem naszych zawodniczek krzyczano m.in.: "katolickie s...i!".

Portal zapewnia, że informacje udało się mu potwierdzić u jednego z członków polskiej ekipy tenisowej.

Oprócz wyzwisk pod adresem polskich zawodniczek, kibice ogólnie nie zachowywali się jak przystało na mecz tenisowy, wznosząc okrzyki i przeszkadzając w grze.

Polski zespól wygrał wszystkie mecze podczas turnieju w Izraelu i awansował do kolejnej fazy Pucharu Federacji.

Reklama


Agnieszka Radwańska najlepszym "towarem" eksportowym polskiego sportu! Dyskutuj na forum!

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy