Reklama

Reklama

Polski debel dokończył mecz w świetnym stylu. Rywale rozbici!

W pierwszej rundzie debla na Wimbledonie polska para Kamil Majchrzak i Jan Zieliński, pokonali duet Laslo Djere i Dusan Lajović 5:7, 5:7, 7:5, 6:3, 6:4. Polacy dziś zagrali bardzo dobrze i po wznowieniu rozbili rywali.

Mecz został wczoraj przerwany z powodu opadów deszczu. Spotkanie wznowiono dzisiaj.

W momencie zastopowania gry, Polacy przegrywali 5:7, 0:2. Po wznowieniu, drugiego seta, przegrali w takim samym stosunku jak pierwszego.

W trzecim secie polscy tenisiści prowadzili już 5:3. Choć rywale zdołali wyrównać, to w końcówce jednak górą byli nasi tenisiści i wykorzystali trzecią piłkę setową, wygrywając 7:5.

W tym momencie nastąpił przełom. Gra Serbów się posypała, a Polacy byli na fali. W czwartym secie szybko wyszli na prowadzenie 3:0 i nie oddali go do końca, wygrywając 6:3.

Reklama

O losach meczu musiał zdecydować więc piąty set. On również zaczął się od prowadzenia polskiej pary 3:0, po dwóch przełamaniach. Sami raz stracili swoje podanie, ale to wystarczyło, aby wygrać 6:4 i przypieczętować zwycięstwo w całym spotkaniu. W drugiej rundzie Polacy zmierzą się z Amerykańską parą Denis Kudla i Jack Sock.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL