Reklama

Reklama

Polki w ćwierćfinale

Polski debel Klaudia Jans i Alicja Rosolska awansował do ćwierćfinału turnieju WTA tenisistek w Zurychu (z pulą nagród 600 tysięcy dolarów).

Polski debel Klaudia Jans i Alicja Rosolska awansował do ćwierćfinału turnieju WTA tenisistek w Zurychu (z  pulą nagród 600 tysięcy dolarów).

W pierwszej rundzie Polki pokonały Hiszpanki Marię Jose Martinez Sanchez i Nurię Llagosterę 6:1, 6:2. W kolejnej rundzie zmierzą się z triumfatorkami meczu Alona i Katerina Bondarenko (Ukraina) - Katarina Srebotnik (Słowacja) i Ai Sugiyama (Japonia).

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama