Reklama

Reklama

Polka z awansem w deblu. Rywalki bez szans

Olivia Lincer i Renata Jamrichova awansowały do drugiej rundy debla juniorek na Wimbledonie. Polka i Słowaczka pokonały brytyjską parę Sofia Johnson i Daniela Piani 6:3, 6:1.

Lincer i Jamrichova od początku miały dużą przewagę. Pierwszy set był jednak wyrównany. Dopiero w końcówce Polka i Słowaczka przechyliły szalę zwycięstwa na swoją korzyść. Przełamały rywalki na 5:3, a potem wygrały swój swojego gema serwisowego, pieczętując wygraną w pierwszym secie.

Druga partia przebiegała już całkowicie pod dyktando Polki i Słowaczki. Szybko wyszły na prowadzenie 2:0, a ostatecznie wygrały seta 6:1, tym samym awansując do drugiej rundy. 

Olivia Lincer gra też w singlu. W zmaganiach juniorek awansowała już do trzeciej rundy. Tam zmierzy się z Victorią Mboko.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i Internecie?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama