Reklama

Reklama

Polacy na Roland Garros. Świątek i Hurkacz zagrają o tej samej porze?

W czwartek na paryskich kortach ponownie zaprezentują się polscy tenisiści. W drugiej rundzie prestiżowego turnieju Roland Garros zobaczymy Igę Świątek i Huberta Hurkacza. Wszystko wskazuje na to, że kibice nie będą mieli łatwego wyboru, bowiem mecze naszych rodaków mogą wypaść o tej samej porze.

Oczy fanów tenisa aktualnie zwrócone są w stronę Paryża. To tam tenisiści mierzą się w prestiżowym turnieju Roland Garros. Wśród nich są między innymi Iga Świątek oraz Hubert Hurkacz.

Na ten moment rewelacyjnie idzie Świątek. 20-latka, która w 2020 roku została triumfatorką w Paryżu, teraz z pewnością jest jedną z faworytek do kolejnego zwycięstwa.

Kiedy zagra Iga Świątek?

Liderka rankingu w poniedziałek zwyciężyła z Łesią Curenko 6:2, 6:0. Następne spotkanie zaplanowano na czwartek, 26 maja. Będzie to trzeci mecz w kolejności na korcie Suzanne-Lenglen. Wszystko wskazuje zatem na to, że Świątek rozpocznie spotkanie z Alison Riske między godziną 15.00 a 16.00.

Reklama

Czytaj też: Świątek ładowała baterie otoczona perłą architektury. Tak rodzi się siła spokoju? 

Kiedy zagra Hubert Hurkacz?

W czwartek na kort wyjdzie również Hurkacz, który zmierzy się z Marco Cecchinato. Polak wcześniej rozprawił się już z Giulio Zeppierim 7:5, 6:2, 7:5. Spotkanie Hurkacza również będzie trzecie w kolejności, począwszy od godziny 11.00. Oznacza to, że pojedynek polsko-włoski powinien rozpocząć się o podobnej porze, jak mecz Świątek.

 

 

 

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL