Reklama

Reklama

Pierwsze spotkania przerwane, mecz Huberta Hurkacza zagrożony

Pogoda w Tokio we wtorek może uniemożliwić rozegranie spotkań tenisowych zaplanowanych na obiektach bez zadaszenia. Pierwsze mecze zostały już przerwane, zagrożony jest także występ Huberta Hurkacza.

W czwartym dniu zmagań na igrzyskach olimpijskich plany sportowcom może pokrzyżować pogoda. Tajfun, który nadciąga nad Tokio, przyniósł ze sobą wzmożone opady deszczu i porywisty wiatr. To może uniemożliwić rozegranie części dyscyplin, na przykład meczów tenisowych na obiektach bez zadaszenia.

Organizatorzy już podjęli decyzję o przesunięciu w czasie kilku spotkań tenisowych. 

Tokio 2020. Tenis. O której zagra Hubert Hurkacz w drugiej rundzie tenisowych zmagań?

Trzymamy kciuki za Polaków w Tokio! Sprawdź terminarz igrzysk olimpijskich

Reklama

Zgodnie z planem ruszyły tylko te mecze, które były zaplanowane na korcie centralnym, dysponującym zadaszeniem. Może to wpłynąć na czas rozegrania potyczki przez Huberta Hurkacza.

Polski tenisista ma zmierzyć się w drugiej rundzie rywalizacji singla z Liamem Broadym na korcie numer jeden. Arena ta nie dysponuje zadaszeniem, co oznacza, że spotkanie może zostać opóźnione w zależności od tego jak prezentować się będą warunki pogodowe. Wstępnie starcie Hurkacz - Broady zaplanowano na ok. 5:30, ale już wiadomo, że będzie bardzo mocno opóźniony.

MR

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje