Reklama

Reklama

Pierwsza runda turnieju kobiet w US Open

W poniedziałek odbyły się pierwsze mecze pierwszej rundy kobiet w wielkoszlemowym turnieju US Open (z pulą nagród 25,526 mln dol.) na twardych kortach w Nowym Jorku. Dziś zmagania rozpocznie m.in. Agnieszka Radwańska, która zmierzy się z Rosjanką Niną Bratczikową.

Rozstawiona z numerem drugim Polka zagra z Rosjanką o godzinie 17 czasu polskiego.

Półtorej godziny później rozpocznie się mecz Urszuli Radwańskiej z Włoszką Robertą Vinci (20).

Wyniki poniedziałkowych spotkań pierwszej rundy kobiet:


Wiktoria Azarenka (Białoruś, 1) - Alexandra Panowa (Rosja) 6:0, 6:1

Maria Szarapowa (Rosja, 3) - Melinda Czink (Węgry) 6:2, 6:2

Petra Kvitova (Czechy, 5) - Polona Hercog (Słowenia) 7:6 (8-6), 6:1

Samantha Stosur (Australia, 7) - Petra Martic (Chorwacja) 6:1, 6:1

Na Li (Chiny, 9) - Heather Watson (W.Brytania) 6:2, 6:3

Marion Bartoli (Francja, 11) - Jamie Hampton (USA) 6:3, 7:6 (7-5)

Reklama

Lucie Safarova (Czechy, 15) - Melanie Oudin (USA) 6:4, 6:0  

Sorana Cirstea (Rumunia) - Sabine Lisicki (Niemcy, 16) 4:6, 6:2, 6:2

Anastazja Pawliuczenkowa (Rosja, 17) - Daniela Hantuchova (Słowacja) 6:4, 7:6 (7-1)

Kristyna Pliskova (Czechy) - Julia Goerges (Niemcy, 18) 7:6 (7-4), 6:1

Nadieżda Pietrowa (Rosja, 19) - Jarmila Gajdosova (Australia) 6:3, 7:6 (7-3)

Kim Clijsters (Belgia, 23) - Victoria Duval (USA) 6:3, 6:1

Yanina Wickmayer (Belgia, 25) - Julia Glushko (Israel) 7:5, 6:2

Lucie Hradecka (Czechy) - Anabel Medina-Garrigues (Hiszpania, 27) 6:3, 6:3

Jie Zheng (Chiny, 28) - Virginie Razzano (Francja) 4:6, 6:2 - krecz Razzano

Varvara Lepchenko (USA, 31) - Mathilde Johansson (Francja) 6:3, 3:6, 7:5

Casey Dellacqua (Australia) - Lesia Curenko (Ukraina) 6:2, 6:3

Anna Tatiszwili (Gruzja) - Stephanie Foretz-Gacon (Francja) 6:2, 6:0

Mandy Minella (Luksemburg) - Olivia Rogowska (Australia) 6:2, 3:6, 6:3

Aleksandra Wozniak (Kanada) - Alexandra Cadantu (Rumunia) 6:0, 6:3

Lourdes Dominguez-Lino (Hiszpania) - Sesil Karatanczewa (Kazachstan) 6:4, 6:1

Simona Halep (Rumunia) - Iveta Benesova (Czechy) 7:5, 7:6 (7-5)

Romina Oprandi (Szwajcaria) - Andrea Petkovic (Niemcy) 6:2, 7:5

Kirsten Flipkens (Belgia) - Barbora Zahlavova-Strycova (Czechy) 6:3, 3:6, 6:3

Kristina Mladenovic (Francja) - Marina Erakovic (Nowa Zelandia) 7:5, 6:4

Pauline Parmentier (Francja) - Michaella Krajicek (Holandia) 6:2, 6:4

Magdalena Rybarikova (Słowacja) - Su-Wei Hsieh (Tajwan) 6:3, 2:6, 6:3

Anastasia Rodionova (Australia) - Julia Cohen (USA) 6:3, 6:0

Laura Robson (W.Brytania) - Samantha Crawford (USA) 6:3, 7:6 (8-6)

Alize Cornet (Francja) - Nicole Gibbs (USA) 7:5, 6:3

Mallory Burdette (USA) - Timea Bacsinszky (Szwajcaria) 6:4, 6:3

Edina Gallovits-Hall (Rumunia) - Stefanie Voegele (Szwajcaria) 7:5, 6:4

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje