Reklama

Reklama

Pewny awans pogromczyni Polki. Rywalka nie miała nic do powiedzenia

Ons Jabeur awansowała do 1/8 finału Wimbledonu. W trzeciej rundzie Tunezyjka pokonała Diane Parry 6:2, 6:3.

W drugiej rundzie Jabeur pokonała Katarzynę Kawę 6:4, 6:0. Teraz też była zdecydowaną faworytką i bardzo dobrze wywiązała się z tej roli. Nie uniknęła jednak małych problemów.

Te przyszły w szóstym gemie. Przy prowadzeniu 5:0, Tunezyjka dała się przełamać. Chwilę później Parry wygrała kolejnego gema, ale Jabeur nie dała sobie wyrwać zwycięstwa z rąk. W pierwszym gemie triumfowała 6:2.

Początek drugiego seta był bardziej wyrównany, choć nie było aż takiej zaciętości, jak w pierwszym. Wtedy, wiele gemów rozstrzygało się na przewagi.

Do stanu 3:3, obie zawodniczki pewnie wygrywały swoje gemy serwisowe. Później jednak Jabeur podkręciła tempo i wygrała trzy gemy z rzędu, triumfując 6:3, dzięki czemu wywalczyła awans do 1/8 finału Wimbledonu.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL