Reklama

Reklama

Pewna wygrana Federera

Rozstawiony z numerem pierwszym Szwajcar Roger Federer pokonał Włocha Simone'a Bolellego w ćwierćfinale halowego turnieju ATP Tour w Bazylei (z pulą nagród 891 tys. euro).

Rozstawiony z numerem pierwszym  Szwajcar Roger Federer pokonał Włocha Simone'a Bolellego w  ćwierćfinale halowego turnieju ATP Tour w Bazylei (z  pulą nagród 891 tys. euro).

Jego rywalem w sobotnim półfinale będzie Feliciano Lopez. Hiszpan rozprawił się z rozstawionym z numerem czwartym Amerykaninem Jamesem Blake'iem. W drugim półfinale zmierzą się Argentyńczycy David Nalbandian i Juan Martin del Potro.

Wyniki meczów ćwierćfinałowych:

David Nalbandian (Argentyna, 2.) - Benjamin Becker (Niemcy) 7:6 (7-4), 6:4

Juan Martin del Potro (Argentyna, 3.) - Igor Andrejew (Rosja, 6.) 6:4, 7:5

Feliciano Lopez (Hiszpania) - James Blake (USA, 4.) 6:4, 7:6 (7-4)

Roger Federer (Szwajcaria, 1.) - Simone Bolelli (Włochy) 6:2, 6:3

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy