Reklama

Reklama

Pech Łukasza Kubota. Kontuzja partnerki w turnieju mikstów

Łukasz Kubot w piątek pożegnał się z deblową rywalizacją na Wimbledonie. Grając w parze z Szymonem Walkówem przegrał z duetem Ivan Dodig - Austin Krajicek 6:7, 3:6, 2:6. "Na osłodę" pozostawała mu jeszcze walka w turnieju mikstów. Niestety, Polaka dopadł pech - jego partnerka, Marta Kostjuk zmuszona była wycofać się z powodu kontuzji. Oznacza to, że także nasz rodak żegna się z imprezą.

Ukrainka, która niedawno obchodziła 20. urodziny szukała partnera do turnieju mikstów... za pośrednictwem Twittera. Ostatecznie zdecydowała się wystąpić w parze z Kubotem, a pierwsze spotkanie dwójka miała rozegrać w sobotę, mierząc się z duetem Kevin Krawietz - Nicole Melichar-Martinez.

Marta Kostjuk kontuzjowana. Łukasz Kubot nie zagra w turnieju mikstów

Kostjuk poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że z powodu kontuzji nie będzie w stanie wystąpić.

- Niestety, podczas meczu deblowego doznałam urazu kolana - przekazała dodając, że jej przerwa potrwa co najmniej kilka tygodni.

- Zrobię, co w mojej mocy, by wrócić zdrowa i silniejsza - zapewniła dodając, iż bardzo chciała zagrać w parze z Polakiem.

Reklama

Kostjuk w turnieju singlowym dotarła do drugiej rundy. W deblu, w którym występowała razem z Terezą Martincovą także rozegrała dwa spotkania.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl


Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL