Reklama

Reklama

Oskarża Nadala o symulowanie kontuzji. Czy Hiszpan zagra z Kyrgiosem?

Włoski tenisista Fabio Fognini uważa, że Rafael Nadal nie był wcale kontuzjowany we wczorajszym ćwierćfinale Wimbledonu przeciw Taylorowi Fritzowi z USA. Tymczasem Hiszpan przechodzi badania, które mają wykazać, czy będzie jutro zdolny do gry w półfinale z Nickiem Kyrgiosem z Australii.

"Sportowy wyczyn Rafaela Nadala, który doszedł do półfinału kontuzjowany" - napisała w tytule jedna z włoskich gazet. Fabio Fognini umieścił zdjęcie z tym zdaniem na Instagramie, podkreślił słowo "kontuzjowany" po czym dodał podpis: "Chłopaki, nie wierzcie we wszystko co czytacie, BARDZO PROSZĘ".

Wimbledon 2022. Fognini nie wierzy Nadalowi?

Włoski tenisista, triumfator Australian Open z 2015 roku sugeruje, że Hiszpan symulował uraz mięśni brzucha, który uniemożliwiał mu serwowanie z pełną mocą w starciu z Fritzem?

Sam Nadal nie chciał długo mówić o kontuzji. - Ewidentnie coś jest nie tak - powiedział dziennikarzom. - Muszę przejść badania, żeby wiedzieć co się dzieje. Wtedy ogłosimy czy będę w stanie grać z Kyrgiosem.

Reklama

Wimbledon 2022. Czy Nadal może nie zagrać z Kyrgiosem?

Przyznał, że w połowie meczu z Fritzem jego ojciec Sebastian radził mu, żeby opuścił kort. - Parę razy w życiu musiałem tak zrobić, ale szczerze tego nienawidzę - skomentował Rafa. - Dojście do ćwierćfinału Wimbledonu kosztowało mnie masę wysiłku. Nie chciałem tego zaprzepaścić poddając mecz. Tym bardziej, że czułem, iż jestem w stanie rywalizować.

Dziś Hiszpan przejdzie badania. Od ich wyniku zależy czy zagra w jutrzejszym półfinale. Nikt sobie jednak nie wyobraża, żeby mogło być inaczej.

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i online

Mecze 135. edycji Wimbledonu oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

ZOBACZ TEŻ:

Niecenzuralny cytat z Nadala. "Królowie niemożliwego" wciąż biją młodych

Wyjątkowy półfinał w Londynie. Sensacja turnieju powalczy z przyjaciółką

Najlepsze akcje Wimbledonu 2022 [wideo]

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL