Reklama

Reklama

Opóźnienia na Wimbledonie. Znowu chodzi o aurę

Środowe gry na Wimbledonie rozpoczną się z opóźnieniem z powodu opadów deszczu. Aura przeszkadzała już podczas pierwszego dnia tej wielkoszlemowej imprezy, czyli w poniedziałek.

Początek gier w środę zaplanowano na 12.00 czasu polskiego. Po raz kolejny dała o sobie znać jednak kapryśna, angielska aura. 

Z powodu opadów deszczu mecze zostały opóźnione co najmniej o godzinę. To się jednak zmieniało i następnie gry nie miały ruszyć wcześniej niż o 13.15, a potem 13.30.

Wimbledon. Deszcz przeszkadzał już w poniedziałek

Deszcz przeszkadzał tenisistom już w poniedziałek. Wtedy m.in. dwa razy przerywano spotkanie Huberta Hurkacza z Alejandrem Davidovichem Fokiną, które ostatecznie po pięciosetowym boju wygrał Hiszpan.

W środę grają trzy polskie zawodniczki w grze pojedynczej: Magda Linette z reprezentującą Niemcy Anqelique Kerber (15.), co będzie trzecim meczem na korcie numer dwa, Maja Chwalińska z Amerykanką Alison Riske-Armitraj (28.), również trzeci mecz, tylko że na korcie 18., a także Katarzyna Kawa z Tunezyjką Ons Jabeur (3.), ostatni pojedynek na korcie numer trzy.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i Internecie?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza, oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL