Reklama

Reklama

Olivia Lincer odpadła z turnieju juniorek

Olivia Lincer w trzeciej rundzie juniorskiego Wimbledonu przegrała z Kanadyjką, Victorią Mboko 0:6, 7:6, 4:6.

Nasza reprezentantka w meczu o ćwierćfinał turnieju mierzyła się z rostawioną z "piątką" rywalką. Wydawało się jednak, że może być zdolna do sprawienia niespodzianki i awansu - w drugiej rundzie pokonała wszak turniejową "15", Johanne Christine Svendsen.

Niestety, tym razem nie zdołała zaskoczyć. Pierwszego seta przegrała 0:6 w zaledwie 25 minut. Druga partia miała znacznie bardziej zacięty przebieg i rozstrzygnęła się dopiero w tie-breaku. W tym górą była Polka, wygrywając 10-8.

Decydujący set również był zacięty, ale zwycięsko wyszła z niego Kanadyjka. Wygrała 6:4 i to ona zagra dalej.

Reklama

Olivia Lincer - Victoria Mboko 0:6, 7:6, 4:6

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL