Reklama

Reklama

Okiem eksperta - Tomasz Wolfke

- Marta Domachowska ma olbrzymi potencjał marketingowy - powiedział INTERIA.PL Tomasz Wolfke, dziennikarz od lat specjalizujący się w tenisie i komentujący mecze tej dyscypliny dla Eurosport Polska.

- Marta Domachowska ma olbrzymi potencjał marketingowy - powiedział INTERIA.PL Tomasz Wolfke, dziennikarz od lat specjalizujący się w tenisie i komentujący mecze tej dyscypliny dla Eurosport Polska.

O rozwoju kariery naszej tenisistki

Marta się rozwija dość harmonijnie. Ten postęp jest trwały. Takich tenisistek jak Marta jest co prawda dużo na świecie myślę, że w tej chwili 50 a może nawet 100 grających jak ona, w podobnym wieku, podchodzących do tenisa bez żadnych kompleksów. To będzie naprawdę kwestia ułamka szczęścia, kwestia korzystnego zbiegu okoliczności, dobrego losowania w jakimś turnieju. Myślę, że Marta ma szansę na stałe się w tej czołówce znaleźć.

O umiejętności gry przy siatce

Ten wolej to jest trochę mit. To jest taka nowoczesna szkoła - coś za coś, Oburęczny bekhend powoduje, że kontrola wolejowa jest znacznie utrudniona. No niestety - nie da się mieć wszystkiego. Za to Marta ma doskonałe uderzenie z obu stron kortu.

Reklama

O serwisie

Marta ma bardzo dobry serwis. Oczywiście zdarzają się jej mecze, w których popełnia po kilkanaście podwójnych błędów, ale ogromny potencjał w tym serwisie jest. Tego na przykład nie miała Magda Grzybowska, u której na początkowym etapie popełniono błąd i później nie udało się tego braku skorygować. U Marty nie, ten serwis jest bardzo naturalny.

O możliwości awansu Marty do "40" rankingu w tym sezonie

Myślę, że to jest realne, ale wcale bym się nie zdziwił ani nie zmartwił, gdyby było miejsce 80. na koniec sezonu. Marta jest w stanie być w tej setce i może tam być przez lata, jeśli nie zdarzy się jakaś groźna kontuzja. To dojrzewanie do wyników trwa bardzo różnie.

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy