Reklama

Reklama

Oficjalny plan gier spotkania Polska - Litwa

Spotkanie Pucharu Davisa Polska - Litwa w płockiej Orlen Arenie rozpocznie w piątek (6 marca) o godzinie 16.00 pojedynek Łukasza Kubota z Ricardasem Berankisem, potem zobaczymy na korcie Jerzego Janowicza z Laurynasem Grigelisem.

Na sobotę, na godz. 14.00, zaplanowano mecz deblowy pomiędzy Łukaszem Kubotem i Marcinem Matkowskim oraz Laurynasem Grigelisem i Lukasem Mugevicziusem.

Niedzielę, ostatni dzień rywalizacji, rozpocznie o godz. 14.00 pojedynek Jerzego Janowicza z Ricardasem Berankisem, a po nich spotkają się Łukasz Kubot z Laurynasem Grigelisem.

Tak wynika z losowania, które odbyło się w czwartek w Płocku, pojedynku Grupy I strefy euro-afrykańskiej Pucharu Davisa.

Polscy reprezentanci uznali, że jest to dla nich bardzo dobre losowanie, wszyscy są gotowi do gry i nie mogą się już doczekać wyjścia na kort. Kapitan polskiej reprezentacji Radosław Szymanik oświadczył, że ostateczna decyzja, kto zagra w sobotnim meczu deblowym, zapadnie po konsultacji z zawodnikami, godzinę przed pojedynkiem.

Reklama

Do zmiany może także dojść w litewskiej drużynie. Jej kapitan, Rimvydas Mugericzius zasugerował, że po dwóch pierwszych piątkowych meczach singlowych, może wprowadzić korektę w składzie. - Wszystko zależy od tego, jak będą się czuli moi zawodnicy - powiedział.

Oficjalny plan gier spotkania Polska - Litwa:

piątek - gra pojedyncza

Jerzy Janowicz - Laurynas Grigelis

Łukasz Kubot - Ricardas Berankis

sobota - gra podwójna

Łukasz Kubot, Marcin Matkowski - Laurynas Grigelis, Lukas Mugeviczius

niedziela - gra pojedyncza

Jerzy Janowicz - Ricardas Berankis

Łukasz Kubot - Laurynas Grigelis

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL