Reklama

Reklama

Novak Djoković uziemiony na lotnisku. Australia pechowa dla Serba

Problemy Novaka Djokovicia związane z Australian Open zdają się nie mieć końca. Teraz serbski tenisista i jego sztab wpędzili się w kłopoty związane z wyrobieniem odpowiedniej wizy. Jak podają światowe media, Serb został "uziemiony" w Australii.

Problemy Novaka Djokovicia związane z tegorocznym Australian Open wydają się nie mieć końca. Dopiero co wokół Serba wybuchła burza dotycząca tego, że ma on dostać szansę na występ w tym wielkoszlemowym turnieju na wyjątkowych zasadach, w kontekście regulacji związanych z wymogiem zaszczepienia zawodników.

Novak Djoković uziemiony. Problemy w Australii

Teraz pojawiły się nowe, niespodziewane trudności. Jak informują światowe media, Djoković i jego sztab najwyraźniej pomylili się przy wyrabianiu wizy. W efekcie Serb nie ma na ten moment odpowiednich dokumentów uprawniających do pobytu na terenie Australii.

Reklama

Jak podaje serwis tenisowy PuntodeBreak.com, Djoković znalazł się w bardzo trudnej sytuacji, przymusowo uziemiony na lotnisku. Chwilowo nie ma możliwości legalnego wjazdu na teren kraju.

Ekipa Djokovicia na gwałt szuka rozwiązania tej sytuacji. 

Według najnowszych doniesień Djoković znajduje się chwilowo w asyście policji w specjalnym pomieszczeniu na lotnisku w Melbourne. Pilnować ma go dwóch mundurowych. Co więcej, według informacji PuntodeBreak.com oraz bałkańskich portali, serbskiemu tenisiście skonfiskowano jego telefon i zabroniono chwilowo kontaktowania się z resztą jego zespołu. 


Czytaj także:Gwiazdor Wisły o krok od transferu

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama