Reklama

Reklama

Novak Djoković straci sponsorów? Są pierwsze reakcje

Novak Djoković opuścił Australię, ale nadal ma się czym martwić. Nie jest wykluczone, że burza wokół serbskiego tenisisty może kosztować go utratę części kontraktów reklamowych. Jak zareagują sponsorzy Serba?

Problemy Novaka Djokovicia nie kończą się wraz z wylotem z Australii. Już wiadomo, że Serb może mieć kłopoty z grą w innych dużych turniejach w tym roku, jako osoba niezaszczepiona. A to - jak zwraca uwagę hiszpański portal tenisowy PuntodeBreak.com - może wiązać się też z ryzykiem utraty niektórych sposorów i kontraktów reklamowych.

Jak podkreślają dziennikarze portalu, na ten moment niektórzy sponsorzy i partnerzy Serba starają się przenalizować bliżej sytuację, nim podejmą dalsze kroki.

Novak Djoković. Sponsorzy bacznie się przyglądają burzy wokół Serba

Jednym z ważniejszych partnerów Djokovicia jest jego sponsor techniczny, czyli firma Lacoste. Od dłuższego czasu Serb występuje w odzieży tej marki, jego uśmiechnięte oblicze wita klientów wielu sklepów Lacoste.

Reklama

Po tym, jak stało się jasne, że Djoković nie zagra w Australian Open, francuska firma zareagowała. Wydała jednak jedynie krótki komunikat w związku z sytuacją serbskiego tenisisty. "Australijskie władze anulowały ważność wizy Novaka Djokovicia. W efekcie, nie będzie mógł uczestniczyć w Australian Open. Najszybciej, jak będzie to możliwe skontaktujemy się z Novakiem Djokoviciem, aby przeanalizować wydarzenia, które towarzyszyły jego obecności w Australii. Wszystkim życzymy wspaniałego turnieju" - tak brzmiała najważniejsza część tego oświadczenia. 

Sytuacja niewątpliwie może dynamicznie się rozwijać i trudno na ten moment orzec, jakie Serb poniesie straty w związku z rysą na swoim wizerunku. 

Czytaj także: Novak Djoković a Mutua Madryt Open. Burza w Hiszpanii

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy