Reklama

Reklama

Novak Djoković opuszcza Australię. Znamy szczegóły

Novak Djoković nie wystąpi w rozpoczynającym się w poniedziałek Australian Open i musi opuścić kraj w trybie pilnym. Media z Antypodów donoszą, że stanie się to w ciągu najbliższych godzin, prawdopodobnie - tuż po 12:00 polskiego czasu.

Sąd Federalny negatywnie rozpatrzył zażalenie Djokovica od decyzji ministra ds. imigracji, który anulował jego wizę i nakazał tym samym opuszczenie kraju (oraz pokrycie kosztów sądowych). Serb musi to zrobić możliwie szybko.

Novak Djoković opuszcza Australię. Oto szczegóły

"The Sydney Morning Herald" donosi, że "Djoko" odleci już o 22:30 miejscowego czasu (12:30 polskieg) samolotem linii Emirates do Dubaju.

Mimo, iż sprawa wykluczenia go z Australian Open jest już przesądzona, komentarze w niej nie milkną. Mocny jest głos prezydenta Serbii, Aleksandara Vucicia, który wprost zarzucił prokuratorowi kłamstwo. "Proces sądowy był pozbawiony sensu" - grzmiał.

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy