Reklama

Reklama

Novak Djoković nie zagra w US Open? Póki co nie może wjechać do Stanów

Novak Djoković na początku 2022 roku skradł nagłówki mediów na niemal całym świecie. Powodem było zamieszanie, związane z jego uczestnictwem w Australian Open. Ostatecznie, z powodu braku szczepienia przeciwko koronawirusowi nie dopuszczono go do startu i zmuszono do opuszczenia Antypodów. W rozmowie z mediami Serb przyznał, że są niewielkie szanse na to, by mógł wziąć udział w innej, wielkoszlemowej imprezie - US Open.

"Djoko" przyleciał do Australii, ale jego wiza szybko została anulowana, a on sam trafił do aresztu imigracyjnego, gdzie oczekiwał na wyrok w swojej sprawie. Ostatecznie władze nie były pobłażliwe - orzekły, że musi opuścić kraj, co przekreśliło jego marzenia o uczestnictwie w AO.

Teraz gwiazdora czeka start w Wimbledonie, lecz myślami wybiega on już w przyszłość - ku US Open. Jak przyznał, prawdopodobnie także i w tej imprezie nie będzie mógł wziąć udziału.

- Na dzień dzisiejszy nie mogę wjechać do Stanów Zjednoczonych. Bardzo chciałbym się tam pojawić, ale aktualnie niewiele mogę zrobić - przyznał w rozmowie z mediami. Jak dodał, jest to dla niego motywacją, by podczas Wimbledonu wspiąć się na absolutne wyżyny.

Reklama

Djoković rywalizację w Wimbledonie rozpocznie w poniedziałek. Jego rywalem w meczu pierwszej rundy będzie Koreańczyk, Soonwoo Kwon.

Iga Świątek i Hubert Hurkacz w Polsacie

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek i Huberta Hurkacza, oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL