Reklama

Reklama

Novak Djoković może liczyć na wsparcie kogoś wyjątkowego

Novak Djoković pokonał Daniła Miedwiediewa w Australian Open 2021 i po raz dziewiąty zwyciężył w Melbourne. Serb jak zawsze mógł liczyć na wsparcie fanów z całego świata. Dla niego najważniejsze były jednak kciuki trzymane przez żonę. Oto historia ich wielkiej miłości!

Urodzony w Belgradzie sportowiec może pochwalić się wieloma, znamienitymi tytułami na koncie! Tenisista wygrał aż osiemnaście turniejów wielkoszlemowych. Mimo że Novak ma fanów na całym świecie, to jedna osoba szczególnie trzymała za niego kciuki!

Mowa oczywiście o żonie - Jelenie Djoković. Para poznała się w liceum. Ich pierwsze randki odbyły się szesnaście lat temu, a w 2013 roku mistrz poprosił ją o rękę.

Rok później para pobrała się, a sukienkę dla panny młodej zaprojektowała prawdziwa szycha! Projekt pochodził od Sarah Burton z domu mody Alexandra McQueena!

Owocem miłości tej dwójki są dzieci: Tara i Stefan. Jelena z całych sił wspiera swojego męża. Po niedawnej wygranej - opublikowała serię emocjonalnych wpisów w swoich mediach społecznościowych.

Kibicowanie małżonkowi nie jest jej jedynym zajęciem. Prowadzi organizację charytatywną Novak Djokowic, która pomaga serbskim dzieciom.

Reklama

Jak wam się podoba ta para? Kibicowaliście Novakowi?


Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama