Reklama

Reklama

Niezwykłe osiągnięcie Novaka Djokovicia. Serb zapisał się w historii

Serbski tenisista Novak Djoković awansował do finału turnieju ATP w Rzymie. Przy okazji dokonał jeszcze jednej, historycznej wręcz rzeczy.

 Novak Djoković wygrał w półfinale turnieju ATP w Rzymie z Casperem Ruudem 6:4, 6:3 i awansował do finału, gdzie zmierzy się z Grekiem Stefanosem Tsitsipasem. 

Przy okazji Serb dokonał jednak jeszcze innej, niezwykłej rzeczy. 

Historyczny Novak Djoković

Dzięki zwycięstwu nad Norwegiem serbski tenisista "zapisał się" w elitarnym klubie. Wygrał bowiem swój tysięczny mecz w karierze. Wcześniej dokonali tego tylko Jimmy Connors, Roger Federer, Ivan Lendl i Rafa Nadal. To oznacza, że Djoković jest piątym tenisistą w historii, któremu udała się ta sztuka. 

Reklama

Czytaj także: Wielka gwiazda nie składa broni. Zagrozi Idze Świątek?

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama