Reklama

Reklama

Nieudany mecz Polaka na Australian Open. Odpadł w pierwszej rundzie debla

Jan Zieliński i Kazach Aleksander Bublik przegrali z Amerykaninem Marcosem Gironem i Koreańczykiem Soonwoo Kwonem 3:6, 4:6 w pierwszej rundzie gry podwójnej w ramach turnieju Australian Open. Dla polskiego zawodnika był to debiut w wielkoszlemowej rywalizacji.

Wszyscy z obsady tego meczu - poza Zielińskim - znaleźli się w singlowej drabince Australian Open.

Wcześniej w czwartek awans do drugiej rundy w grze podwójnej wywalczyła Alicja Rosolska, a później także Magda Linette. W środę mecz otwarcia w tej konkurencji przegrała z kolei Katarzyna Piter. Wszyscy polscy zawodnicy zgłosili się z zagranicznymi partnerami.

Reklama

Australian Open. Wynik meczu pary Jan Zieliński - Aleksander Bublik

Marcos Giron, Soonwoo Kwon (USA, Korea Płd.) - Jan Zieliński, Aleksander Bublik (Polska, Kazachstan) 6:3, 6:4.

an/ krys/

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama