Reklama

Reklama

Młody gwiazdor tenisa podzielił się sprzętem, wysyłając paczki do Afryki

Holger Rune zdecydował się pomóc potrzebującym, wysyłając do Afryki specjalną paczkę. Zapakował w niej swoje rakiety tenisowe, które trafią do organizacji TennisAid. Czyn 18-laka odbił się głośnym echem w mediach.

Pomoc może mieć różny wymiar. Tym razem zainteresowanie spadło na duńskiego tenisistę, który postanowił wesprzeć sprzętem mieszkańców Afryki. Do paczek trafiły, więc rakiety, które zostały wysłane do organizacji TennisAid.

Media zainteresowały się zaledwie 18-letnim graczem, bowiem dzieli się tym, co ma, nie będąc nawet wysoko w rankingu. W tym notowany był najwyżej na 123. miejscu.

Rakiety tenisowe trafią nie tylko do Afryki?

Rune decyzją o podarowaniu sprzętu podzielił się w mediach społecznościowych, co spotkało się z dużą aprobatą ze strony środowiska tenisowego.

Warto dodać, że młody Duńczyk jest dobrze prosperującym sportowcem. Przed dwoma laty zwyciężył w juniorskim turnieju French Open.

Reklama

"Mam nadzieję, że moje stare rakiety przyniosą dużo radości wielu graczom na świecie. Moja pierwsza wysyłka poleci do Afryki" - napisał tenisista.

Wszystko wskazuje na to, że to nie ostatnia akcja tego typu w wykonaniu Duńczyka.

ABReklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy