Reklama

Reklama

Młoda Polka zakończyła udział w Wimbledonie. Brytyjki lepsze w deblu

Weronika Ewald i Isis Louise Van den Broek odpadły w pierwszej rundzie deblowej rywalizacji juniorek na Wimbledonie. Polka i Holenderka przegrały z brytyjską parą Hannah Klugman i Hephzibah Oluwadare 3:6, 6:4, 7-10.

W singlowych zmaganiach wśród juniorek, Weronika Ewald odpadła w drugiej rundzie. Przegrała bowiem z Nikolą Bartunkovą 5:7, 1:6.

W rywalizacji deblowej, Polka zakończyła swój udział już w pierwszej rundzie. Ewald, w parze z Isis Louise Van den Broek przegrały z duetem Hannah Klugman i Hephzibah Oluwadare.

Polka i Holenderka zaczęły od straty dwóch gemów. Potem odrobiły straty, ale tylko na chwilę i ostatecznie przegrały pierwszego seta 3:6.

Jednak w drugiej partii, to polsko-holenderski debel okazał się lepszy. W czwartym gemie przełamały rywalki na 3:1. Brytyjki doprowadziły do remisu 4:4, ale potem straciły dwa gemy i do wyłonienia zwycięzcy meczu potrzebny był super tie-break. W nim lepsze okazały się Klugman i Oluwadare, które wygrały 10-7.

Reklama

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i Internecie?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL