Reklama

Reklama

Marta Domachowska z Jerzym Janowiczem zrobili show na weselu Radwańskiej

Na ślubie Agnieszki Radwańskiej i Dawida Celta błyszczały były liderki światowego rankingu, tenisistki polskiego pochodzenia Caroline Wozniacki i Angelique Kerber. Jednak największą gwiazdą okazała się Marta Domachowska, partnerka naszego najlepszego singlisty i najbardziej szalonego zawodnika Jerzego Janowicza.

Mogąca pochwalić się nienaganną figurą 31-letnia Domachowska wiedziała co na siebie włożyć, by "uwieść" wszystkich fotoreporterów na weselu Radwańskiej i Celta.

Reklama

Partnerka Jerzego Janowicza "wskoczyła" w subtelnie dopasowaną kreację w jasnym kolorze, z głębokim rozcięciem do połowy lewego uda. W tej sukni, z przykuwającym wzrok zdobionym dekoltem, wyglądała tak seksownie, że internauci niemal jednomyślnie wybrali ją za najlepiej ubraną kobietę na uroczystości "Isi" i Celta.

Domachowska, swego czasu najwyżej klasyfikowana polska tenisistka, decyzję o zakończeniu kariery podjęła w 2015 roku.

Do jej największych sukcesów należą zwycięstwo w turnieju WTA w grze podwójnej oraz występy w reprezentacji Polski w Pucharze Federacji. Ponadto docierała do półfinałów juniorskich imprez wielkoszlemowych (French Open 2002 i Australian Open 2003).

Domachowska w parze z Jerzym Janowiczem "rywalizują" z Radwańską i Celtem o miano najgorętszej pary w polskim tenisie i jednej z najbardziej atrakcyjnych w całym naszym sporcie.

Warto dodać, że w przeszłości Domachowska tworzyła związek z byłym pływakiem, mistrzem świata i dwukrotnym wicemistrzem globu Pawłem Korzeniowskim. Para rozstała się po spędzonych razem pięciu latach.

Ceremonia ślubna Radwańskiej i Celta odbyła się w kościele oo. Paulinów na Skałce w Krakowie, a uroczystości weselne miały miejsce w Tomaszowicach, które są oddalone od Krakowa o ok. 20 km.

AG

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Dziś w Interii

Raporty specjalne

Rekomendacje