Reklama

Reklama

Magda Linette odpadła w 2. rundzie turnieju WTA w Nottingham

Magda Linette przegrała z amerykańską kwalifikantką Kristie Ahn 3:6, 1:6 w drugiej rundzie tenisowego turnieju WTA Tour na kortach trawiastych w Nottingham (pula nagród 226 750 dol.).

Linette w rankingu WTA zajmuje 77. miejsce, jej rywalka jest 131. Środowe spotkanie trwało tylko niewiele ponad godzinę.

Dzień wcześniej Polka odpadła w rywalizacji deblistek. W parze z Su-Wei Hsieh z Tajwanu przegrały w 1. rundzie z Brytyjkami Jocelyn Rae i Laurą Robson 2:6, 7:6 (7-4), 9-11.

Na początku czerwca Linette dotarła do trzeciej rundy rozgrywanego na nawierzchni ziemnej French Open. To jej najlepszy w karierze wynik w Wielkim Szlemie.

Wynik meczu 2. rundy singla (1/8 finału):

Kristie Ahn (USA) - Magda Linette (Polska) 6:3, 6:1

Reklama

Wasze komentarze
No hate

Wyrażaj emocje pomagając!

Grupa Interia.pl przeciwstawia się niestosownym i nasyconym nienawiścią komentarzom. Nie zgadzamy się także na szerzenie dezinformacji.

Zachęcamy natomiast do dzielenia się dobrem i wspierania akcji „Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy” na rzecz najmłodszych dotkniętych tragedią wojny. Prosimy o przelewy z dopiskiem „Dzieciom Ukrainy” na konto: ().

Możliwe są również płatności online i przekazywanie wsparcia materialnego. Więcej informacji na stronie: Fundacja Polsat Dzieciom Ukrainy.

Reklama

Reklama

Reklama