Reklama

Reklama

Licznik Igi Świątek wciąż bije! Już ponad 132 dni

Podczas transmisji meczu Igi Świątek z Janą Fett realizator pokazał specjalny licznik, odliczający czas od ostatniej przegranej Polki. Od tego czasu minęło już ponad 132 dni!

Minęły już ponad cztery miesiące, odkąd Iga Świątek po raz ostatni przegrała spotkanie. Polska tenisistka we wtorek w znakomitym stylu otworzyła Wimbledon, wygrywając 6:0, 6:3 z Janą Fett.

Była to jednocześnie 36. wygrana Świątek z rzędu. W XXI wieku nasza zawodniczka jest pod tym względem absolutnie bezkonkurencyjna - a po dłuższą serię trzeba cofnąć się o 25 lat, do 1997 roku. Wówczas to Martina Hings wygrała 37. kolejnych spotkań. Świątek może zrównać się z nią już niebawem.

Czytaj także - Iga Świątek zabrała głos po triumfie

Reklama

Iga Świątek nie przegrała już od ponad czterech miesięcy

Już na początku dzisiejszego meczu Polki realizator zaprezentował licznik, bijący od 16 lutego od godziny 13:38. Wtedy to bowiem zakończył się ostatni przegrany mecz Świątek z Jeleną Ostapenko. Na początku spotkania pokazano, że liderka rankingu jest niepokonana od ponad 132 dni, 1 godziny, 8 minut i 26 sekund.

Ostatecznie, w chwili gdy Świątek zamknęła mecz kolejną wygraną, licznik czasu bez porażki wynosił 132 dni, 2 godziny i 14 minut. Łącznie daje to równowartość ponad 3170 godzin lub niemal 19 tygodni bez porażki!

Wimbledon 2022. Gdzie oglądać w telewizji i w sieci?

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.pl.

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL