Reklama

Reklama

Kyrgios dostał "prztyczka w nos" od organizatorów Wimbledonu? Mają dość jego zachowań

Nie milkną echa fatalnego zachowania Nicka Kyrgiosa na tegorocznym Wimbledonie. Komentatorzy nie szczędzą mu ostrych słów, a i organizatorzy też nie rozpieszczają Australijczyka.

Nick Kyrgios ledwo rozpoczął zmagania w Wimbledonie, a już zdążył wywołać skandal. Wdał się w niepotrzebne wymiany zdań z sędziami liniowymi, a potem splunął w stronę kibica. Zaraz po meczu brytyjskie media ostro rozprawiły się z Australijczykiem. Pisaliśmy o tym tutaj: Brytyjskie media grzmią.

Wimbledon. Nie milknie fala krytyki wobec Nicka Kyrgiosa

To nie koniec reakcji komentatorów na wybryki kontrowersyjnego Australijczyka. Znany brytyjski dziennikarz i prezenter Piers Morgan otwarcie obraził Kyrgiosa na swoim Twitterze i skonstatował, że ten "zmienił się w paskudnego zbira". 

Reklama

Jak zwraca uwagę dziennik "As", Kyrgiosa spotkała już swoista "kara" od organizatorów Wimbledonu. Jego czwartkowy mecz z Filipem Krajinoviciem w 2. rundzie turnieju ma być rozgrywany na korcie dość pobocznym w stosunku do kluczowych kortów Wimbledonu.  

Mecze 135. edycji Wimbledonu, między innymi z udziałem Igi Świątek oglądać można w kanałach telewizyjnych Polsat Sport, Polsat Sport Extra, Polsat Sport News oraz bez reklam w Polsat Sport Premium 1 i 2, a także w czterech specjalnych serwisach telewizyjnych Polsat Sport Premium 3, 4, 5, 6. Przez cały czas trwania turnieju kibice zobaczą na żywo kilkaset godzin transmisji meczowych, a także codzienny program studyjny oraz kronikę meczową. Dzięki serwisowi Polsat Box Go wszystkie mecze ze sportowych anten Polsatu można także oglądać na wielu urządzeniach, również tych mobilnych.

Polsat Box Go Sport - pakiet w Polsatboxgo.plReklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL